Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dritero Agolli - Tek E Ëma

Foto katrore

Erdhi kur e shpuri në varreza
Sypërlotur, veshur me të zeza.

Format Story