Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gresa Behluli & Rreze Bekteshi - Mos Ua Prishni Lumturin

Foto katrore

Kur nje zog nje pellumb ne shikojme
duar krah si ata fluturojm
zemra jon tik e tak kur
troket dhe zemra flet

Format Story