Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elvana Gjata - Kuq E Zi Je Ti

Foto katrore

Unë jam kuq e zi , kuq e zi.
Jam Unë dhe Ti , kuq e zi.
Me ty zemren kemi sot
O flamuri më i bukur n'botë.

Format Story