A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
U krijua nga klobeta toska 2018-05-09 03:39:59
Shpërnadani/dërgoni kartolinën:
https://www.teksteshqip.com/img_upz/kartolina_full/17035.jpgKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019