Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genc Prelvukaj - Anderr

Foto katrore

sa kisha dasht me kthy kohen
prej fillimi
vec mos me i lajn haterat ton
me ja arrit qellimin

Format Story