Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elvana Gjata - Disco Disco

Foto katrore

Let´s Go (Let´s go)
Uh Uh disco disco
Uh Uh jam disponu
Uh Uh disco disco
Uh Uh jam disponu

Format Story