Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Unë Dhe Ti

Foto katrore

Me shtrengo dhe njehere
si dikur,si ne foton
e varur mbi mur
Dashuria I jep krah
dhe kujt nuk I ka
une dhe ti Ishim ata.

Format Story