Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Skënderaj & Miriam Cani - Dhurata

Foto katrore

Ështe keshtu kur do dikë
e në këmbim nuk do aasjë
Si më thonin prindit e mi
"Do kuptosh një ditë kur të
jesh prind dhe ti"

Format Story