Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Më Fal

Foto katrore

Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë,njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime
se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti

Format Story