Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alketa Vejsiu - Ekzistoj

Foto katrore

Dua detin te afroj,
Dua naten ta largoj,
Dua diten une te zgjoj,
Dhe te them se egzistoj,

Format Story