Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ardit Gjebrea & Anna Gjebrea - Per Ty

Foto katrore

Dhe jeten po ta fal
me duket pak
E do nje yll ne qiell?

Format Story