Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genta Ismajli - Dy Dashni

Foto katrore

Ti më mungon,ti më mungon
Era dashni e ke veq ti
Edhe njëher,vetem njeher
eja me mu veq bo qa t'them

Format Story