Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Berisha - S'Ta Fal

Foto katrore

Jo nuk t'a fal
Dot un ty s'ta fal
Dashnin ma more
E i'a dhe asaj
Jo nuk t'a fal
Dot une ty s'ta fal

Format Story