Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta Karavella - Humbur

Foto katrore

Nuk i tregoja
Sa shume e doja dhe une
Jo s'e kuptova
Pse me mungonte çdo dite
Veten genjeja
dhe sot ta dua kam frike

Format Story