Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Deja Vu

Foto katrore

Per ty, per ty e fala jeten
Me thuaj a nuk eshte e vertete?
Per ty, per ty e hapa zemren
Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte

Format Story