Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dritero Agolli - Ketu S'do Jem

Foto katrore

Këtu s'do jem, do jem larguar
Në tokëi tretur si të tjerët
Në kafenenë e preferuar
Nuk do më shohin kamarierët

Format Story