Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Mora Fjale

Foto katrore

Qou Adem
Qou po t'thojn zoqt e malit dhe bilbilat
qou Adem
Po thojn lulet trandafilat
Qou Adem
Po thon kangat thon dhe trimat
Qou Adem
Qou shpej

Format Story