Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Mirmengjes

Foto katrore

Dhe te nisem me te neper brigje me te
Te ecim deri ne perendim
Te harrohem me te e te behemi nje
Me thuaj do te kem kaq guxim kaq guxim

Format Story