Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Mulla Jakupi

Foto katrore

ti gjithçka i dhe ksaj bote
se kshtu t'msoi nana loke
kur u dasht me mbrojt vatani
nuk e lshove istikamin

Format Story