Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Zogu I Xhenetit

Foto katrore

Çështë ai zogu ngjyrë gjelbër
Mbi burime fluturon
Dhe shëtit nëpër xhehnete
Në çdo skaj të tyre shkon

Format Story