Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Syte

Foto katrore

I perjetshem une nuk jam
Pervec teje asgje skam
dhe pse shpesh larg teje jam
asnje lot sta bej haram
Jo sta bej haram.

Format Story