Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Yll Limani - Najhere

Foto katrore

Najherë nëse malli
për mu t'merr,
dije dyrt e zemres
teme jon qel
Jom n'venin e njejt
ku m'ke lon at'her

Format Story