Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Mirmengjes

Foto katrore

Me jep nje kafe te lutem
nje dopio Express
Nje karrige te ulem dhe te pres
Ti ne Kripen e detit embel rrezaton
Nje buzeqeshje te fshehur ma dergon

Format Story