Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Te Kam Jete

Foto katrore

Asnjehere smke dasht
Sme ke dasht vertet
Dhe pse un tkam bese
Kur mthoje ti te kam jete

Format Story