Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-UP - Ajo Shkoi

Foto katrore

Sa shumë kam për ti thënë
dhe sesa pak i kam dhënë.
Sa shumë për mua ishe
dhe sa pak për ty kam qënë.

Format Story