Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhesika Polo - Aura

Foto katrore

Edhe fryma më mbaron
sa herë të shikoj
Buza s'të prek
dhe zemra bërtet:
Të dua!

Format Story