Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Dilo & Pirro Çako - Për Një Çast Më Ndali Zemra

Foto katrore

Unë dhe ti
lusnim natën që
edhe pak të zgjaste.
Të mos kish agim.

Format Story