Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Yll Limani - Najhere

Foto katrore

E kom majt kryt nalt
edhe pse komt mu kan dridh.
Jom munu me marr frym thell,
edhe shpirtin me qetsu.

Format Story