Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mixey - Hatixhe

Foto katrore

Babe, pe di ça po don ti
Pe di ça po pret
Kur p'e kqyr telefonin
Ej, ti po don me ma ni zonin
Se po don me ta dhon zemrën

Format Story