Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elgit Doda - A Ma Fal

Foto katrore

Edhe pse t'kom dasht,
jo nuk falet
ndjenjat veç për ty
jo nuk ndalen

Format Story