Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Gold Ag - Medvegja

Foto katrore

Si prej Medvegje,
si prej Sangjaku,
na kan përzan vlla.

Format Story