A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
U krijua nga Butrint Imeri 2018-08-26 09:52:30

Ruaje, postoje ose dërgoje kartolinën:
https://www.teksteshqip.com/img_upz/kartolina_full/22912.jpgKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019