Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - Une Pa Ty

Foto katrore

Ta fala zemrën, atë e mban ti
S'di a e ndjen apo veç e shikon
Ta nis me erën puthjen dhe mallin
Aty ku loti dashurinë takon

Format Story