Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

B2N - Dashni

Foto katrore

S'e di ça me bo, ça me bo
Menja m'thot shko
Zemra m'thot jo
S'e di, s'e di
A me nejt a me ik
Zemra m'thotë prit

Format Story