Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Majk - Krejt Ti Fala

Foto katrore

Se krejt ti fala
Edhe kur jon munu
larg teje me m'lonë
Krejt ti fala
Edhe 1 botë me pas
besomë ta kisha dhanë

Format Story