Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Majk - Krejt Ti Fala

Foto katrore

Çdo sakrificë që e kom bo
Unë e di që ja vlen
Këtë dashni që kom për ty
jo me kurgjo sun e blen

Format Story