Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azem Shkreli - Shkolla Ime

Foto katrore

Dy gjëra më të shtrejnta
Që unë i adhuroj
Janë vendlindja ime
Dhe shkolla ku mësoj

Format Story