Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Blake - Trendafil

Foto katrore

Si shiu që bjen e pin zemrën tem
E me t'harru, s'po m'len
E që s'je afër po m'dhem
Njejt si me shtrëngu ni gjemb

Format Story