Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Daim Lala - Lotin E Mshefa

Foto katrore

Pa faj po qaj
Nuk është e drejt
Pse um dhe veq lot
Kur ti dhash krejt

Format Story