Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - A Vritet Pafajsia

Foto katrore

Drenica lind veç trima
Ju i lini fëmijët jetima
Është një komb që don liri
Dhe Kosova është Shqipëri!

Format Story