Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Sinan Vllasaliu - Dashni

Foto katrore

Dashnija jem, lutja jem
Me u bashku zemra po dhem
Dashnija jem mbaje mend
Je tu u bo smundja jem

Format Story