Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Miriam Cani - Meteor

Foto katrore

E bardhë apo e zezë ti?
Ëngjëll apo djall?
Mendja të largon
Por zemra ka shumë mall

Format Story