Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Miriam Cani - Në Parajsë

Foto katrore

Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do të vi me një frymë ty të kërkoj
Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do ti bind t'më lejojnë të takoj

Format Story