Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Skënderaj - Je Ti

Foto katrore

Derisa dhe fryma të mbarojë
Një plagë e hapur
Dhimbjen do ma shtojë
Dhe nëse thonë se plagët mbyllen
Kjo nuk vlen për ty

Format Story