Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alban Skënderaj - Je Ti

Foto katrore

Vetëm dhe një çast
ta prekja dorën tënde
Ah sikur ky çast për ne
të zgjaste përgjithmonë

Format Story