Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Kida - Rikthejm Na

Foto katrore

Ec pi rikthejm na
Kujtimet që i lam mrapa
Pe ritkthejm na
Ni t`ardhme ton

Format Story