Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Olta & Olsa Miftari - Cila Jam Cila Je

Foto katrore

Edhe sot sikur dje
S'me njeh ti, ajo s'me njeh
Shpesh dhe tetja
Na ngatrron cila je

Format Story