Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alar Band - Dashuria Nuk Mjafton

Foto katrore

Ti pritëm pak dhe vetëm pak
Të lutem shpirt, jo mos ki merak
Dhe ne të falim dashurinë
Për ty është pak, për ty është pak
Se je e bukur sa më s'ka

Format Story