Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Ramosaj - Ëndrrat E Mia

Foto katrore

Prit pak, më ler të t'them
Sa shumë m'dhemb kur zgjohem
Dhe ty pranë s'të gjej
Prandaj m'ler të t'dua dhe pak
Të jem me ty edhe për pak më gjatë

Format Story