Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mateus Frroku & Bujar Qamili - Rrak Tak

Foto katrore

Rrak tak zemra m'boni
Kur unë ty të pashë
Rrak tak tak tak zemra m'boni
Shpirtin ty ta dhashë

Format Story